Kilnojamas daugiafunkcinis galios matuoklis sėkmingai pristatytas parodoje Hannover Messe 2017

Viena didžiausių pramonės parodų Hannover Messe 2017 – pasaulinė pramonės technologijų, inovacijų ir automatizacijos paroda, kasmet rengiama Hanoverio parodų rūmuose. Šiais metais parodoje buvo pristatyti ir Lietuvoje sukurti inovaciniai produktai, vienas jų – kilnojamas daugiafunkcinis galios matuoklis, veikiantis CLOUDINDUSTRIES platformoje.

Paroda Hannover Messe 2017

Paroda Hannover Messe – viena didžiausių pasaulyje, pristatanti pramonės technologijas ir automatizacijos priemones. Paroda vyksta kasmet nuo 1947 m. ir yra organizuojama Hanoveryje. Šių metų pagrindinė parodos tema – „Integruota pramonė kurianti vertę“.

Parodoje šiais metais savo produkciją pristatė 6500 įmonių (60% iš užsienio) iš daugiau kaip 70 šalių, o apsilankė joje daugiau nei 225 tūkst. lankytojų.

Daugiausia įmonių buvo iš Vokietijos, Kinijos ir Italijos, Lenkiją atstovavo – apie 200 įmonių. 150 įmonių – nauji technologijų startuoliai.

Verslo misija iš Lietuvos

Pramonės parodoje Hannover Messe 2017 dalyvavo ir gausus Lietuvos atstovų būrys: Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra, Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Vytauto Didžiojo, Kauno technologijos, Aleksandro Stulginskio ir Klaipėdos universitetai, Lietuvos energetikos institutas, LINPRA bei verslo atstovai.

Tiek Vokietijoje vyksianti paroda, tiek ir pats Industry 4.0 reiškinys vis aktualesnis ir Lietuvai. Ekspertai iš Lietuvos, Estijos ir Latvijos parodos metu vyksiame renginyje „Automation and Industrie 4.0 in the Baltics – Meet the Experts“, skirtame Vokietijos ir kitų šalių verslininkams, pristatė pasiekimus šioje srityje ir plėtros galimybes Baltijos šalyse. Sveikinimo žodį tarė Lietuvos ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.

Lietuvos mokslas prisistato pasaulinėje industrijos parodoje „Hannover Messe 2017„Renginys suteikia galimybę asmeniškai susitikti su svarbiais asmenimis ir išgirsti iš pirmų lūpų apie vykdomus projektus, perspektyvas, kontaktų ir finansavimo galimybes“, – teigia šį renginį organizuojančių Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų (AHK) atstovė Vilma Arėškienė.

Kad šis renginys įvyktų, taip pat prisidėjo Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA, Latvijos investicijų ir plėtros agentūra bei Estijos IT klasteris.

Kilnojamas daugiafunkcinis galios matuoklis

Kompanija EIC Energy parodoje pristatė savo naujausią paskutinių metų produktą – kilnojamą daugiafunkcinį galios matuoklį, veikiantį CLOUDINDUSTRIES platformoje, ir jau plačiai naudojamą Lietuvos pramonės įmonėse.

Sprendimas pagrįstas debesų kompiuterijos principu. Klientui nebereikia diegtis jokių  brangiai kainuojančių energijos valdymo programinių sprendimų, nereikia savo serverių, ryšių kanalų ir t.t.

WEB naršyklės pagalba reikia prisijungti prie savo paskyros ir visi brangių programinių sprendimų elementai Kliento žinioje. Realaus laiko monitoringas, duomenų istorija, grafinės analitikos įrankiai  pasiekiami tik už nuomos kainą.

 

Recent Posts
Share