1. Įvadas

UAB “EICenergy”, įmonės kodas 124495055 (toliau – Bendrovė arba mes), registruota Žalgirio g. 4, LT-77138, Šiauliai, Lietuvos Respublika.

Šioje Slapukų politikoje yra pateikiama informacija apie Bendrovės naudojamus slapukus bei nurodoma, kaip slapukai gali būti valdomi Bendrovės internetinėje svetainėje https://eic-energy.com/. Naudodamiesi Bendrovės internetine svetaine, Jūs sutinkate su šios Slapukų politikos nuostatomis.

2. Bendrovės kontaktai

Jei dėl šioje Slapukų politikoje pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, komentarų bei prašymų, Jūs galite kreiptis į Bendrovę el. paštu info@eic-energy.com ar raštu Bendrovės adresu Žalgirio g. 4, LT-77138, Šiauliai.
Taip pat galite susisiekti su Bendrovės duomenų apsaugos pareigūnu, siųsdami el. laišką adresu info@eic-energy.com.

3. Kas yra slapukai?

Slapukas (angl. cookie)– tai mažas tekstinis failas, kuris yra įrašomas į Jūsų kompiuterio ar mobilaus prietaiso (toliau įrenginys) naršyklę, kai Jūs apsilankote Bendrovės internetinėje svetainėje.

4. Kokius slapukus naudoja Bendrovė?

Kai kurie Bendrovės naudojami slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginio naršyklėje tik naršymo sesijos metu, t. y. iki tol, kol išeinate iš Bendrovės internetinės svetainės. Tokie slapukai yra vadinami „sesijos slapukais“, nes jie automatiškai nustoja galioti pasibaigus vartotojo sesijai ir uždarius Bendrovės internetinę svetainę.

Kita slapukų rūšis, t.y. „nuolatiniai slapukai“, susideda iš tekstinio failo, kuris saugomas Jūsų įrenginyje tam tikrą nustatytą laiką iki galiojimo pabaigos arba tol, kol Jūs atsisakote slapuko ir jį ištrinate (žr. 5 skyrius).

Bendrovės internetinė svetainė gali naudoti penkių rūšių slapukus: privalomuosius slapukus, funkcinius slapukus, analitinius slapukus, reklaminius ir tikslinės rinkodaros slapukus ar trečiųjų šalių slapukus.

Konkrečių slapukų, kurie yra naudojami Bendrovės internetinėje svetainėje, sąrašas, parametrai, galiojimo laikas ir kt. pateikiami žemiau:

1) Privalomieji slapukai – šie slapukai yra būtini ir yra naudojami techniniais tikslais, pavyzdžiui, kad galėtumėte nevaržomai naršyti Bendrovės internetinėje svetainėje ir naudotis visomis jos funkcijomis. Be privalomųjų slapukų Bendrovės internetinė svetainė gali veikti netinkamai.

2) Funkciniai slapukai – šie slapukai leidžia Bendrovės internetinei svetainei atsiminti Jūsų pasirinkimą, kad išvengtumėte nustatymų keitimų kaskart apsilankius Bendrovės internetinėje svetainėje. Šie slapukai padeda įsiminti Jūsų pasirinkimus ir nustatymus (pvz., vartotojo vardą, kalbą ar regioną, kuriame esate), kad Bendrovės internetinė svetainė galėtų pasiūlyti Jums patobulintas ir personalizuotas funkcijas.

3) Analitiniai slapukai – šie slapukai analizuoja ir renka informaciją apie Bendrovės internetinės svetainės naudojimą ir padeda tobulinti internetinės svetainės veikimą. Analitiniai slapukai leidžia Bendrovei geriau suprasti internetinės svetainės lankytojus, leidžia tobulinti turinio pateikimo būdą bei padeda veiklos vertinimui.

4) Reklaminiai ir tikslinės rinkodaros slapukai – šie slapukai yra naudojami tam, kad Bendrovė galėtų pateikti tiksliau į Jus ir Jūsų interesus orientuotą reklamą bei pagerinti internetinės svetainės reklamų ir komunikacijos efektyvumą.

5) Trečiųjų šalių slapukai – šie slapukai yra nustatomi Bendrovės internetinėje svetainėje kitų negu Bendrovė organizacijų.

a) Tai gali būti naudojama „Google Analytics“ teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda Bendrovei išanalizuoti, kaip naudojamasi Bendrovės interneto svetaine. Šiuo tikslu „Google Analytics“ naudoja slapukus;

b) Tai gali būti „Google“ reklamavimo tikslais naudojami slapukai (daugiau informacijos rasite “Google” Slapukų politikoje: https://policies.google.com/technologies/types?hl=lt).

Bendrovė nekontroliuoja, kaip slapukus talpina trečiųjų šalių internetinės svetainės, net jeigu esate nukreipiami į jas iš Bendrovės internetinės svetainės.

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais.

Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos galima naudoti svetainėse siekiant pagerinti naudotojo patirtį.

Pagal įstatymą slapukus galime saugoti jūsų įrenginyje tik tuo atveju, jei jie būtini šios svetainės veikimui. Dėl visų kitų tipų slapukų turime gauti jūsų leidimą.

Šioje svetainėje naudojami įvairių tipų slapukai. Kai kuriuos slapukus įdeda mūsų puslapiuose naudojamos trečiųjų šalių tarnybos.

Mūsų svetainėje Slapukų deklaracijoje galite bet kada keisti arba atsiimti savo sutikimą.

Sužinoti išsamiau, kas mes tokie, kaip su mumis galite susisiekti ir kaip mes apdorojame asmeninius duomenis mūsų Privatumo politikoje.

Share